Project in cijfers

Wij zijn creatieve architecten die jouw verhaal met impact tot leven brengen. Merken zichtbaar en tastbaar maken.

6 uur opbouw
4 productlijnen om te promoten
4 meter hoge stands als eyecatchers

Samen met onze standbouwpartners toverden we op de locatie ook een complete pop-up salon: een blend van KEUNE items, custom standbouw en onze eigen verhuurcollectie. Producten uit onze Brooklyn lijn werden hierbij veel gebruikt; deze collectie blijft een van onze meest ingezette series!

Met deze partners is dit project tot een succes gebracht.

Ook partner worden?
Boozed Projectmanager Richard aan het woord: Tijdsdruk, die was er zeker!

Leo, Senior Technical Designer: "Bij Boozed krijg ik de ruimte om mijn creatieve visie tot leven te brengen en innovatieve oplossingen te bedenken."

Ik mag elke dag meewerken aan de leukste en gekste creaties. Als Lead Technical Designer krijg ik de ruimte om mijn creatieve visie tot leven te brengen en innovatieve oplossingen te bedenken. Geen dag is hetzelfde! Het komt regelmatig voor dat ik ook meewerk in de werkplaats of mee op klus ga op locatie. Dan zie je nog beter wat het resultaat is van de door jou bedachte (te) gekke ideeën.