Pop-up store | Suzan & Freek
Dromen in kleur in Hoog Catharijne
Voor Suzan & Freek mochten wij meewerken aan een bijzondere pop-up store in Hoog Catharijne ter lancering van hun nieuwe album Dromen in Kleur. Aan ons de opdracht om de ruimte om te toveren tot een kleurrijke, dromerige setting die perfect aansloot bij de sfeer en uitstraling van het album. Met speelse details, zachte kleuren en een creatieve inrichting ontstond een unieke beleving waar fans volledig konden opgaan in de wereld van Suzan & Freek. Het resultaat was een pop-up store die niet alleen visueel opviel, maar ook echt een ervaring creëerde. Onder andere de photobooth was één van de hoogtepunten.
Een pop-up vol sfeer en beleving
De tijdelijke store bracht muziek, branding en beleving op een creatieve manier samen. Bezoekers werden ondergedompeld in een setting die volledig in het teken stond van fantasie, kleur en emotie, helemaal passend bij het albumconcept. Dankzij de combinatie van decor, styling en maatwerkdetails kreeg de pop-up een warme en herkenbare uitstraling die bezoekers meteen aansprak. In samenwerking met BAAS Amsterdam realiseerden we een omgeving waarin merkbeleving en sfeer centraal stonden. Fotografie werd verzorgd door Eva Captures.
Boozed creëert experiences die blijven hangen
Bij Boozed bouwen we meer dan alleen een decor. Wij creëren complete experiences die merken tastbaar maken. Van pop-up stores en merkactivaties tot custom made interieurs, bars en opvallende installaties: elk project wordt volledig uitgewerkt op maat van het concept en de beleving. In onze eigen werkplaats vertalen we creatieve ideeën naar duurzame en unieke realisaties die impact maken. Benieuwd wat wij voor jullie merk, event of activatie kunnen betekenen? Wij denken graag mee van eerste idee tot volledige uitvoering.