Tech, impact & next-level experiences

Voor European Women in Tech 2023 mochten wij mee bouwen aan een indrukwekkend event met maar liefst 4500 aanwezige tech leaders van over de hele wereld. Naast de adembenemende stand van Booking.com verzorgden wij met trots ook de volledige aankleding en ‘standaard’ standbouw van het evenement. Het resultaat was een dynamische en inspirerende eventomgeving waarin technologie, creativiteit en beleving perfect samenkwamen. Van branding tot afwerking: elk detail droeg bij aan de grootsheid van het event.

Decor dat letterlijk de aandacht trok

Een absolute blikvanger van het event was zonder twijfel de indrukwekkende plafonddecoratie. Door het gebruik van kleurrijke hangende elementen, sfeerverlichting en speelse vormen kreeg de volledige ruimte extra diepte en energie. In combinatie met de custom standen, opvallende visuals en strakke afwerking ontstond een setting die bezoekers meteen onderdompelde in de sfeer van het event. De mix van creatieve decoratie en functionele standbouw zorgde voor een totaalervaring die perfect aansloot bij de innovatieve uitstraling van European Women in Tech 2023.

 

European Women in Tech | RAI verhuurartikelen

Boozed builds experiences at every scale

Bij Boozed realiseren we creatieve totaalconcepten voor events, merken en activaties — van custom standbouw en decoratie tot complete branded experiences. Of het nu gaat om een intiem event of een internationale beurs met duizenden bezoekers: wij denken mee van concept tot volledige uitvoering. Dankzij onze eigen productie en hands-on aanpak kunnen we snel schakelen en unieke ideeën tot leven brengen. Benieuwd wat wij voor jullie event of merk kunnen betekenen? Wij bouwen graag mee aan jullie volgende eyecatcher.